Wyjazd nurkowy Lato w Czarnogórze
Planowaliśmy na bieżący rok ponowny wyjazd do Chorwacji.
Jednak z planami poszliśmy jeszcze dalej.
Jedziemy również, jeszcze dalej!!!
Tym razem zapraszamy na wspólną, 7-dniową wyprawę do Czarnogóry, którą zaplanowaliśmy w terminie - od 21 do 28 sierpnia 2010r.
Jest to dla wielu z nas całkiem nowy kierunek, którego jeszcze nie mieliśmy okazji odwiedzić, choć Adriatyk już wielu z nas zna dobrze.
Jednak czy na pewno znamy go dobrze?
O tym będzie można przekonać się, nurkując w całkiem nowych dla wielu z nas miejscach, już w sierpniu.
Apartamenty znajdują się na wzgórzu z pięknym widokiem
na otaczające góry i morze. Są nowe, czyste i godne polecenia.
Budynek znajduje się w willowej części miejscowości
i jest ostatni za wzgórzu co gwarantuje Wam spokój i odpoczynek.
W apartamentowcu mamy dostęp do
- w pełni wyposażonej kuchni
- TV kablowej
- klimatyzacji
- placu zabaw dla dzieci
- grilla
- parkingu z nadzorem video
Plaża znajduje się ok 1500m od apartamentów.Można dojść spacerkiem lub podjechać busikiem, który jeździ co godzinę.





W zależności od stopnia zaawansowania nurkowego, będziemy mieli sporo rewelacyjnych miejsc nurkowych do zwiedzenia, korzystając z usług polskiej bazy nurkowej.
Co zatem będziemy mieli okazję zobaczyć?
Bez wątpienia sporą atrakcją, będzie wyprawa na wraki u ujścia zatoki Kotorskiej, na plaże w zatoczce Zajnice. Jest to topowe miejsce jeśli chodzi o plaże i krystaliczną wodę.
Istnieje możliwość zabrania tam osób towarzyszących, ponieważ są tam liczne knajpki , tawerny i wodne atrakcje (dla uczestników naszej wyprawy, leżaki za darmo). Koszt dodatkowy -15 euro zarówno dla osoby nurkującej, jak i towarzyszącej (w cenie jest również lunch).
Wraki, które będziemy zwiedzać, wypływając z tej zatoki:
- Patrolowiec, spoczywający na głębokości 24 metrów.
- Tihany, który leży na dnie, na głębokości 39 metrów.
Oba wraki leżą blisko zatoki.
Ponieważ to miejsce nurkowe znajduje się trochę dalej niż nasza większość miejscówek nurkowych, jedziemy tam naszym nurkowozem, miejscowym busem z centrum nurkowego, i swoimi samochodami.
Łódź płynie sama ze skiperem i całym zapakowanym sprzętem nurkowym.
Po nurkowaniach, idziemy wszyscy wraz z osobami towarzyszącymi do tawerny, w której czeka na nas wielki, wspólny, zastawiony jadłem stół.
Jeżeli nasza grupa osób nurkujących będzie duża, to najprawdopodobniej zorganizujemy dwa dni nurkowania na zatoce.
Jednego dnia wyprawa dla osób zaawansowanych, druga grupa dzień wolny, który można spędzić na zwiedzaniu (np. wycieczka do Albanii).
Drugiego dnia, grupa np. mniej doświadczonych nurasów i nurasek, nurkuje 2 x na wraku Patrolowca).
Pierwsza grupa w tym czasie, ma dzień wolny na zwiedzanie i opalanie.
Dla chętnych, istnieje możliwość zorganizowania nurkowania nocnego z brzegu. A jest co oglądać w tych miejscach nocą!
Jaskinie i podwodne groty:
- Błękitna Grota
- Jaskinia Syren,
- Miasto Posejdona
- Velika Krekavica
- Saletova Pecina – Katedra
Te miejsca na pewno na nas wszystkich zrobią wrażenie!
Cena wyjazdu:
Pakiet Nurkowy 220 EUR.
cena ta zawiera pakiet nurkowy, czyli:
- opieka przewodnika
- nurkowanie z łodzi
- powietrze
- balast
Zakwaterowanie:
- 1 osoba 252 euro
- 2 osoby 294 euro
- 3 osoby 336 euro
- 4 osoby 378 euro
Cena nie obejmuje:
Taksy klimatycznej, płatnej na miejscu: 0,7 EUR/dorosły/doba
Dojazd i płatności:
Dojazd we własnym zakresie lub z nami, nurkowozem, po wcześniejszym zgłoszeniu i zarezerwowaniu miejsca.
Ze względu na bardzo ograniczoną ilość miejsc zgłoszenia na wyjazd, wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 50EUR, przyjmujemy w BESKID DIEVERS do 17 marca.
W przypadku rezygnacji z wyjazdu, jedyna możliwość zwrotu zaliczki następuje w momencie zastąpienia osoby rezygnującej, inną chętną na wyjazd osobą.

21-28 sierpnia
Ocena:
Zobacz również:
Egipt Safari Wrakowe
25.06 - 2 lipca
Już w czerwcu, zapraszamy na Safari Boat w Egipcie. My Sea Cruiser I, to piękny jacht motorowy, należący do luksusowej klasy najpiękniejszych łodzi pływających w Egipcie
Wiosna w Egipcie
16-23 kwietnia
Safaga jest miejscem dla płetwonurków, którzy zmęczeni są już tłokiem pod wodą, masą łodzi na miejscach nurkowych. Tutaj pod woda zamiast innych grup nurkowych i masy bąbli, podziwiamy piękno podwodnego świata.
Otwarcie wiosennego sezonu nurkowego
28 marca
Zapraszamy na otwarcie wiosennego sezonu nurkowego. Nurki odbędą się na Zakrzówku
Nurkowania rekreacyjne w Opolu
1-3 maja
Wszystkie osoby zainteresowane wspólnym nurkowaniem w Opolu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na konkretny dzień.
Jesień w Safadze
24 września
Serdecznie zapraszamy na wspólny wyjazd nad Morze Czerwone. W terminie 24.09.2010 - 1.10.2010 organizujemy kolejny wyjazd na nurania z zaprzyjaźnioną bazą nurkową Dive-Top w Safadze(Egipt).
Ostatnia relacja
Długi weekend na bałtyckich wrakach
W terminie 12-15 sierpnia mieliśmy okazję pozwiedzać kilka wraków nad naszym morzem.
Kontakt
Centrum nurkowe Beskid Divers
ul. Bystrzańska 29
43-300 Bielsko-Biała
tel./fax 033 810 55 74
skype:
Leszek Patlewicz
tel: +48 600 777 603
e-mail: cn@beskiddivers.pl
Projekt, wykonanie, obsługa tech.:
Strony Internetowe Bielsko-Biała 3px.pl



